Wij zijn een team van ervaren consultants met verschillende achtergrond en ervaring.
De verscheidenheid in onze persoonlijkheden, sterkten en competenties stelt ons in staat flexibel op uw vraag in te spelen, om de juiste match te vinden en de gepaste ondersteuning te bieden.
Binnen ons TICkA team dagen we elkaars denken en ideeën uit om tot de beste aanpak te komen. Dit steeds op een open en respectvolle manier. Ons doel is tot het optimale proces te komen dat u zal helpen uw menselijk kapitaal te ontwikkelen zodat het de business resultaten ten goede komt.
Als team streven we naar een vernieuwende en dynamische aanpak. Onze passie is resultaten bekomen via een positieve en empathische aanpak die gebaseerd is op het inzetten van sterkten.
Deze aanpak is het hart van wat ons sterk maakt. Het is wat ons samen houdt.
En dit is de TICkA aanpak waarmee we hopen jullie te inspireren zodat we samen successen kunnen vieren.
Wij zijn het TICkA team. En ‘we tick your talent’!

Valerie Jacqmain
valerie@ticka.be
+32 477 533 194

Jef Brouwers
jef@ticka.be
+32 475 281 568

Nora Vaes
nora@ticka.be
+32 477 572 083

Steffi Van Ranst
steffi@ticka.be
+32 478 679 984

Kristine Schryvers
Kristine@ticka.be
+32 486 914 391

Kristel Hendrickx
Kristel@ticka.be
+32 3 337 25 84

CONTACT OPNEMEN





− 6 = 4